Facebook

Restaurace

Denní menu | Jídelní lístek

Stylová restaurace s nádechem rodinné atmosféry, kde se podává především tradiční česká kuchyně inspirovaná původní měšťanskou kuchyní minulého století.

Začněte svůj den kvalitní snídaní z naší nabídky. Vybírejte ze speciálního snídaňového menu s nabídkou teplých i studených pokrmů nebo bohaté bufetové snídaně, ochutnejte i kvalitní čaje, kávu, čerstvé džusy. Snídaně připravujeme hotelovým i neubytovaným hostům. Pozvěte své obchodní partnery na bussiness snídani do prvního českého hotelu v Brně.

Letní terasa s kapacitou 60 míst, zpříjemňuje posezení při degustaci pokrmů, dobrého vína a českého piva. Pravidelně přicházíme s novou nabídkou specialit na grilu, připravovaných z čersvých a kvalitních surovin od prověřených dodavatelů.

Bohatý vinný lístek pečlivě sestavený z vybraných vín od předních moravských vinařů a rodiných vinařství ocení jeho milovníci.

Postaráme se i o firemní a závodní stravování, malé i velké oslavy, promoce, maturitní nebo stužkovací večírky, významná životní a rodinná jubilea či jiných setkání, oslavy, pracovních setkání, rauty, pohřební hostiny, abiturientní večírky, sportovní setkání.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia

Kafe na Růžku

V malých prostorech panuje ta nejlepší atmosféra.
Chcete li okusit kouzlo klubové atmosféry s kulisou klavírního křídla, navštivte naše „Kafé na růžku“.Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia

Catering

Zajistíme na klíč rauty, recepce a další společenské akce, jak v prostorách hotelu, tak i mimo něj. Postaráme se nejen o kvalitní gastronomii, servis obsluhy, dopravy, výzdoby, organizace programu, ať už jde o rodinnou oslavu nebo firemní akci.

Obraťte se na nás a svěřte do naší péče „svatební den“, zařídíme komplexní servis, včetně oddávajícího, ubytování, výzdoby, hudby, cukrářských výrobků, přípravy jídelního menu, fotografa v reprezentačním sále hotelu – bude nezapomenutelný.Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia

Plán Gastroakcí 2017


Duben / Květen

Zelený týden
• nabídka mědvědího česneku, špenátu, zeleného chřestu
1 týden

23.4. Světový den knihy a autorského čtení
30.4. Mezinárodná den jazzu
6.5. Mezinárodní den proti dietám


Červen / Červenec / Srpen

Řecký týden, Bulharský týden
• specíální menu
v pátek tématický taneční večer

MOTO GP
3 dny
• speciality na grilu

Rybí speciality
1 týden
• speciální menu ryb a mořských plodů

1.6. Mezinárdní den dětí, Mezinárodná den rodičů a Mezinárodní den mléka
3.6. Evropský den jízdních kol
21.6. Světový den hudby


Září / Říjen

Houbový týden

Týden slovenské, ruské a maďarské kuchyně
• speciální menu
v pátek tématický taneční týden

8.9. Mezinárodní den gramotnosti
1.10. Mezinárodní den kávy
20.10. Mezinárodní den kuchařů


Listopad / Prosinec

Zvěřinový týden

3.11. Den slušnosti
21.11. Světový den rybářství