Facebook


Pokoje & Apartmány

Hotel Slavia svým hostům nabízí ubytování v celkem 84 komfortních pokojích, z toho 20 jednolůžkových, 61 dvoulůžkových (king-size bed nebo twin bed) s možností přistýlky a 3 apartmánech. Budova má bezbariérový přístup s pokojem pro tělesně postižené.

Stylově vybavené pokoje mají vlastní koupelnu, barevnou televizi se satelitním příjmem, WiFi připojení, telefon, plně vybavený minibar, trezor, vysoušeč vlasů. Kuřákům nabízíme i kuřácké pokoje. Ve všech pokojích naleznete příjemné materiály, kvalitní lůžka, naprostou čistotu a soukromí, které chrání vstup na základě elektronických karet.
Vybrat si můžete i ze 6 pokojů tzv. rodinného typu s propojovacími dveřmi.

Několik pokojů je vybaveno krbem, určených především pro mimořádné příležitosti. V celé budově je k dispozici zdarma WIFI připojení.

Ráno vás přivítáme u bohaté snídaně s výběrem teplých i studených pokrmů podávaných bufetovou formou. Na vaše přání připravíme polopenzi nebo plnou penzi s výběrem z mnoha menu.

Pokoj

Jednolůžkový pokoj

Pokoj s prostorným lůžkem pro 1 osobu s vlastní koupelnou, televizí, telefonem, sejfem, WiFi a plně vybaveným minibarem.

od 1450 Kč/noc

Pokoj

Dvoulůžkový pokoj (volitelně
manželská postel, přístýlka)

Oddělená lůžka nebo manželská postel s možností přistýlky. Vlastní koupelna, televize, WiFi připojení, telefon a plně vybavený minibar.

od 1650 Kč/noc

Pokoj

Bezbariérový pokoj

Upravený pokoj pro bezbariérový přístup s kompletními hotelovými službami Vám umožní příjemný pobyt.

od 1550 Kč/noc

Pokoj

Apartman

Prostorný apartmán s velkou postelí je ideální volbou pro náročné cestovatele. Vlastní koupelna, televizor, telefon a WiFi připojení je samozřejmostí

od 2100 Kč/noc

Pokoj

PRVOREPUBLIKOVÉ ZÁŽITKOVÉ APARTMÁ

Nádherné stylové luxusní prvorepublikové apartmá, s dechberoucím výhledem na dominanty města pod Špilberkem.

od 4655 Kč/noc

  • Pobyt domácího mazlíčka300 Kč /noc.
  • Celodenní parkování250 Kč.
  • Polopenze220 Kč / os. / menu
  • Room servis150 Kč / objednávka.

Sauna

Hosté mohou relaxovat při návštěvě hotelové sauny.

sauna