Facebook


Pokoje & Apartmány

Hotel Slavia svým hostům nabízí ubytování v celkem 84 komfortních pokojích, z toho 20 jednolůžkových, 61 dvoulůžkových (king-size bed nebo twin bed) s možností přistýlky a 3 apartmánech. Budova má bezbariérový přístup s pokojem pro tělesně postižené.

Stylově vybavené pokoje mají vlastní koupelnu, barevnou televizi se satelitním příjmem, WiFi připojení, telefon, plně vybavený minibar, trezor, vysoušeč vlasů. Kuřákům nabízíme i kuřácké pokoje. Ve všech pokojích naleznete příjemné materiály, kvalitní lůžka, naprostou čistotu a soukromí, které chrání vstup na základě elektronických karet.
Vybrat si můžete i ze 6 pokojů tzv. rodinného typu s propojovacími dveřmi.

Několik pokojů je vybaveno krbem, určených především pro mimořádné příležitosti. V celé budově je k dispozici zdarma WIFI připojení.

Ráno vás přivítáme u bohaté snídaně s výběrem teplých i studených pokrmů podávaných bufetovou formou. Na vaše přání připravíme polopenzi nebo plnou penzi s výběrem z mnoha menu.

Příjezd / Odjezd
Příjezd do hotelu od 14:00 hod.
Odjezd z hotelu do 10:30 hod.
Výjimkou je dřívější příjezd nebo pozdější odjezd za poplatek stanovený platným ceníkem.

"Vzhledem k limitovanému počtu parkovacích míst u hotelu, doporučujeme rezervovat si parkování předem."

Pokoj

Jednolůžkový pokoj

Pokoj s prostorným lůžkem pro 1 osobu s vlastní koupelnou, televizí, telefonem, sejfem, WiFi a plně vybaveným minibarem.

Pokoj

Dvoulůžkový pokoj (volitelně
manželská postel, přístýlka)

Oddělená lůžka nebo manželská postel s možností přistýlky. Vlastní koupelna, televize, WiFi připojení, telefon a plně vybavený minibar.

Pokoj

Bezbariérový pokoj

Upravený pokoj pro bezbariérový přístup s kompletními hotelovými službami Vám umožní příjemný pobyt.

Pokoj

Apartman

Prostorný apartmán s velkou postelí je ideální volbou pro náročné cestovatele. Vlastní koupelna, televizor, telefon a WiFi připojení je samozřejmostí

Pokoj

Dvoulůžkový pokoj DELUXE - Nová doba

Moderní nový pokoj s manželskou postelí, inspirovaný stylem art deco. Svěží design pro budoucí Slavii a náročné cestovatele. Samozřejmostí je vlastní koupelna (vana), smart TV, telefon, minibar a WiFi připojení.

Pokoj

Dvoulůžkový pokoj DELUXE - Folklor

Prostorný pokoj je ideální volbou pro náročné cestovatele. Moderní nový pokoj s leitmotivem tradičního moravského folklóru. Zcela nový svěží design pro budoucí Slavii. Samozřejmostí je vlastní koupelna (sprcha), smartTV, telefon, minibar a WiFi připojení, možnost manželské postele nebo oddělených lůžek.

Pokoj

PRVOREPUBLIKOVÉ ZÁŽITKOVÉ APARTMÁ

Nádherné stylové luxusní prvorepublikové apartmá, s dechberoucím výhledem na dominanty města pod Špilberkem.

"Vzhledem k limitovanému počtu parkovacích míst u hotelu, doporučujeme rezervovat si parkování předem."
  • Pobyt domácího mazlíčka300 Kč /noc.
  • Celodenní parkování350 Kč.
  • Polopenze220 Kč / os. / menu
  • Room servis150 Kč / objednávka.

Sauna

Hosté mohou relaxovat při návštěvě hotelové sauny.

sauna