Facebook

Plán gastroakcí

Denní menu | Jídelní lístek | Nápojový lístek

Stylová restaurace s nádechem rodinné atmosféry, kde se podává především tradiční česká kuchyně inspirovaná původní měšťanskou kuchyní minulého století.

Začněte svůj den kvalitní snídaní z naší nabídky. Vybírejte ze speciálního snídaňového menu s nabídkou teplých i studených pokrmů nebo bohaté bufetové snídaně, ochutnejte i kvalitní čaje, kávu, čerstvé džusy. Snídaně připravujeme hotelovým i neubytovaným hostům. Pozvěte své obchodní partnery na bussiness snídani do prvního českého hotelu v Brně.

Letní terasa s kapacitou 60 míst, zpříjemňuje posezení při degustaci pokrmů, dobrého vína a českého piva. Pravidelně přicházíme s novou nabídkou specialit na grilu, připravovaných z čersvých a kvalitních surovin od prověřených dodavatelů.

Bohatý vinný lístek pečlivě sestavený z vybraných vín od předních moravských vinařů a rodiných vinařství ocení jeho milovníci.

Postaráme se i o firemní a závodní stravování, malé i velké oslavy, promoce, maturitní nebo stužkovací večírky, významná životní a rodinná jubilea či jiných setkání, oslavy, pracovních setkání, rauty, pohřební hostiny, abiturientní večírky, sportovní setkání.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.”, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia

Kafe na Růžku

V malých prostorech panuje ta nejlepší atmosféra.
Chcete li okusit kouzlo klubové atmosféry s kulisou klavírního křídla, navštivte naše „Kafé na růžku“.Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia

Catering

Zajistíme na klíč rauty, recepce a další společenské akce, jak v prostorách hotelu, tak i mimo něj. Postaráme se nejen o kvalitní gastronomii, servis obsluhy, dopravy, výzdoby, organizace programu, ať už jde o rodinnou oslavu nebo firemní akci.

Obraťte se na nás a svěřte do naší péče “svatební den”, zařídíme komplexní servis, včetně oddávajícího, ubytování, výzdoby, hudby, cukrářských výrobků, přípravy jídelního menu, fotografa v reprezentačním sále hotelu – bude nezapomenutelný.Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia Hotel Slavia

Plán Gastroakcí 2020

 

LEDEN
Moravské zabíjačkové hody

 

ÚNOR
Moravské zabíjačkové hody
SV. VALENTÝN – menu, + VALENTÝNSKÝ BALÍČEK 14.2.2020

 

BŘEZEN
Chilli týden

 

DUBEN
Velikonoční speciality

 

KVĚTEN
Květnové chřestování

 

ČERVEN
Jahodové mámení

 

ČERVENEC
Salátové variace

 

SRPEN
Salátové variace
Šťavnaté steaky GRAND PRIX

 

ZÁŘÍ
Podzimní dýňové menu

 

ŘÍJEN
Zvěřina podle šéfkuchaře P. Kroniky

 

LISTOPAD
Svatomartinské husí veselí

 

PROSINEC
Polévky našich babiček